حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

اسرائیل از پخش اذان در مسجدالاقصی مانع شد.

شناسه : 12724 28 فروردین 1400 - 8:31 39 بازدید ارسال توسط : منبع : شفقنا

به گزراش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، تجهیزات صوتی مناره های مسجد الأقصی توسط پلیس اسرائیل قطع شد تا مانع از پخش اذان از طریق بلندگوها در نخستین روز از ماه رمضان شود. در پی این اقدام رژیم صهیونیستی، نبیل ابوردینه، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: از جامعه […]

پ
پ

به گزراش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از شفقنا، تجهیزات صوتی مناره های مسجد الأقصی توسط پلیس اسرائیل قطع شد تا مانع از پخش اذان از طریق بلندگوها در نخستین روز از ماه رمضان شود.

در پی این اقدام رژیم صهیونیستی، نبیل ابوردینه، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: از جامعه بین الملل می خواهیم نسبت به متوقف کردن تجاوزات مداوم اسرائیل علیه مقدسات اسلامی و مسیحی در قدس اشغالی و تجاوز به مسجد الأقصی اقدام کند. این اقدامات اسرائیل تجاوز نژادپرستانه به مقدسات و آزادی بندگان و توهین به سندهای بیت المللی حقوق بشر است.

ابوردینه در بیانیه ای هشدار داد: عاقبت این سیاست‌های تجاوزگرانه تبدیل درگیری ها به یک جنگ دینی است و منجر به فروریختن ارکان صلح و امنیت بین الملل می شود، .

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.