حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

از رسالت‌های مهم اساتید حوزه، تربیت طلاب مؤمن و کارآمد است

شناسه : 8043 15 مهر 1399 - 15:06 147 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر حوزه علمیه استان لرستان اظهار داشت: از رسالت های مهم اساتید حوزه، تربیت کردن طلبه های مؤمن و کارآمد جهت تبلیغ مسائل دینی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) است. حجه الاسلام احد عبداللهی، مدیر حوزه علمیه لرستان در جلسه ای با مدیران حوزه های علمیه استان لرستان که به میزبانی حوزه علمیه رضوی […]

پ
پ

مدیر حوزه علمیه استان لرستان اظهار داشت: از رسالت های مهم اساتید حوزه، تربیت کردن طلبه های مؤمن و کارآمد جهت تبلیغ مسائل دینی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) است.

حجه الاسلام احد عبداللهی، مدیر حوزه علمیه لرستان در جلسه ای با مدیران حوزه های علمیه استان لرستان که به میزبانی حوزه علمیه رضوی شهرستان الشتر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام شد، بیان کرد: اساتید حوزه باید تمام تلاش خود را جهت قوی کردن زیرساخت های حوزوی به کار گیرند و با اخلاص و سعه صدر در تربیت طلابی عالم و سخنور همت جهادی داشته باشند.

حوزه های علمیه استان لرستان که به میزبانی حوزه علمیه رضوی شهرستان الشتر همراه رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، بیان کرد: اساتید حوزه باید همه تلاش خود را جهت تقویت زیرساخت های حوزوی به کار بگیرند و مخلصانه، با سعه صدر و همتی جهادی، طلبه هایی عالم و سخنور تربیت نمایند.

حجه الاسلام عبداللهی، با تاکید بر اینکه رسالت مهم تربیت و پرورش طلبه ها بر عهده اساتید است، گفت: از اموری که باید اساتید انجام دهند این است که باید اشتیاق به تحصیل معارف اخلاقی و تهذیبی، درس خواندن و انگیزه انجام امور پژوهشی را بین طلبه ها تقویت نمایند.

وی همچنین بر تشویق و ترغیب طلبه ها بر تقریرنویسی دروس شان تاکید کرد و ابراز داشت: جهت محقق کردن این مطلب باید از سوی اساتید تشویق و ترغیب به تقریر نویسی برای طلاب صورت گیرد.

وی افزود: با توجه به شیوع گسترده کرونا، باید تدبیرهای لازم جهت برقراری کلاس های درس حوزه در شهرستان ها با توجه به وضعیت ابتلاء صورت پذیرد و در همین راستا تمهیدات لازم برای برقراری کلاس های درس به صورت مجازی و یا حضوری با توجه به تصمیم های ستاد مبارزه با کرونا صورت گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.