حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

«اربعین»، از زائرین امام حسین (علیه السلام) باشید

شناسه : 8100 16 مهر 1399 - 14:20 153 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

به علت شیوع گسترده کرونا و پذیرش زائرین محدود در اربعین سال جاری، خدمتگزاران امام حسین (علیه السلام)، ثبت‌نام زیارت سیدالشهدا (علیه السلام) به صورت نیابتی را در روزهای اربعین شروع کردند. به دلیل شرائط کرونایی و اعمال برخی محدودیت‌ ها از جانب دولت عراق، خیل عظیمی از عاشقان حضرت از کشورهای مختلفف توفیق زیارت […]

پ
پ

به علت شیوع گسترده کرونا و پذیرش زائرین محدود در اربعین سال جاری، خدمتگزاران امام حسین (علیه السلام)، ثبت‌نام زیارت سیدالشهدا (علیه السلام) به صورت نیابتی را در روزهای اربعین شروع کردند.

به دلیل شرائط کرونایی و اعمال برخی محدودیت‌ ها از جانب دولت عراق، خیل عظیمی از عاشقان حضرت از کشورهای مختلفف توفیق زیارت حضرت اباعبدالله (علیه السلام) را ندارند.

به همین خاطر، خادمین حرم سیدالشهداء (علیه السلام) در آستانه روز اربعین، انجام زیارت به صورت نیابتی را کلید زده اند تا عاشقان حسینی که توفیق زیارت حضرت را ندارند، از راه دور زائر شده و ثواب زیارت آن حضرت را ببرند.

علاقه ‌مندان به ثبت نام جهت زیارت نیابتی سیدالشهداء (علیه السلام) در ایام اربعین، می‌توانند به اینجا مراجعه کنند و بعد از ورود مشخصات خود مانند اسامی و ملیت خود، خادمین سادات حضرت اباعبدالله (علیه السلام) به نیابت از ایشان زیارت حضرت را بجای می آورند.

همچنین، ستاد بازسازی عتبات نیز با شروع طرحی، اقدام به زیارت نیابتی سیدالشهداء (علیه السلام) در ایام اربعین نموده است که در این طرح، ایرانی هایی که حاضر در کربلا هستند، به نیابت از ایشان، علاوه بر زیارت نیابتی، روضه و نماز زیارت را نیز بجای می آورند.

علاقه ‌مندان به شرکت در این طرح، می‌توانند اسامی خود را به شماره ۰۹۳۹۸۲۳۹۶۳۸ پیامک کرده یا از طریق رایانامه ziarat@atabat.org این امر را انجام دهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.