حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

اداره بهداشت بدون رئیس در شرایط کرونایی!! / استاندار وارد عمل شود

شناسه : 9084 12 آبان 1399 - 12:08 192 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دو ماه می شود که اداره بهداشت شهرستان شاهین‌دژ که در میدان مقابله با کرونا قرار دارد، رئیسی ندارد و توقع این است که در سریع ترین زمان این مشکل برطرف گردد تا مردم در این وسط ضرر نکنند. حجه الاسلام حسین فصیح نیا با تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت پیامبر اسلام (صل الله علیه […]

پ
پ

دو ماه می شود که اداره بهداشت شهرستان شاهین‌دژ که در میدان مقابله با کرونا قرار دارد، رئیسی ندارد و توقع این است که در سریع ترین زمان این مشکل برطرف گردد تا مردم در این وسط ضرر نکنند.

حجه الاسلام حسین فصیح نیا با تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت پیامبر اسلام (صل الله علیه و آله) و هفته وحدت، به وضعیت شاهین دژ در شرایط کرونایی اشاره کرد و اظهار داشت: کرونا در شهرستان شاهین‌دژ بسیار تسری یافته و خانواده ‌های زیادی را به عزا می نشاند، به همین علت محتاج رعایت بیشتر شیوه نامه های بهداشتی از طرف مردم و تلاش قوی و جدی مسؤولین است.

امام جمعه شاهین‌دژ بیان کرد: از استاندار آذربایجان‌ غربی از بابت زحمت هایی که در این مدت در مقابله با کرونا متحمل شده است تشکر می‌کنم، اما دو ماه می شود که اداره بهداشت شهرستان شاهین‌دژ که در میدان مقابله با کرونا قرار دارد، رئیسی ندارد و توقع این است که در سریع ترین زمان این مشکل برطرف گردد تا مردم در این وسط ضرر نکنند.

حجه الاسلام فصیح نیا گفت: بر اساس شنیده ‌ها، قرار است فرماندار شهرستان را در ماه‌های پایانی دولت تغییر دهند که این روزها مناسب جهت تودیع و معارفه نیست و با در نظر گرفتن زمان محدود دولت چه احتیاجی به تغییر مسؤول دولتی در شهرستان است؟ در حالی‌که تا فرماندار جدید بیاید و به مسائل آگاه شود، عمر دولت نیز تمام شده و کاری هم ‌نمی‌تواند انجام دهد و دود این مسائل و مشکلات به چشم اهالی شهرستان می رود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.