حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

اجرا شدن دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی در بوشهر

شناسه : 8363 23 مهر 1399 - 11:53 181 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر، اظهار داشت: دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی با تلاش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و با کمک سازمان فضای مجازی سراج بوشهر اجرا شد. فاطمه مجاهد، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر، از اجرا شدن نخستین دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی با تلاش حوزه علمیه خواهران بوشهر […]

پ
پ

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر، اظهار داشت: دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی با تلاش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و با کمک سازمان فضای مجازی سراج بوشهر اجرا شد.

فاطمه مجاهد، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر، از اجرا شدن نخستین دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی با تلاش حوزه علمیه خواهران بوشهر و با کمک سازمان فضای مجازی سراج بوشهر خبر داد و افزود: شروع این دوره ۲۱ مردادماه به صورت آنلاین بوده است.

مجاهد، علت اجرای این دوره را بالابردن سطح دانش فضای ‌مجازی طلبه ها دانست و افزود: تلاش ما بر آگاهی طلبه ها با عرصه فضای مجازی، علائم اعتیاد به اینترنت و راهکارهای جلوگیری از این اختلال، ارتقای مهارت استفاده درست از رسانه و شبکه ‌های اجتماعی در خانواده با هدف استفاده بیشتر از فرصت‌ها و جلوگیری از آسیب ‌ها، آشنایی با راهکار های ایمن ‌سازی فرزندان در فضای مجازی و انسجام بخشی به حرکت نوپا و اثرگذار نهضت سواد فضای مجازی در استان بوشهر بود.

، معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران بوشهر گفت: برگزاری این دوره در حضور اساتید فرهیخته بوشهر صورت و سرفصل های آن، مبانی سواد فضای‌ مجازی، خانواده و رسانه های دیجیتال، رژیم مصرف، تکنیک های اقناعی و تفکر نقاد بود.

وی ابراز کرد: خصوصیات روشن و منحصر این دوره، وجود اساتید فرهیخته بوشهر، اعطای گواهینامه پایان دوره معتبر از مرکز سواد فضای مجازی سراج و معرفی افراد برجسته و برتر این دوره به سازمان های مربوطه است.

وی همچنین تصریح کرد: برگزاری این دوره در ۶ جلسه آموزشی به صورت آنلاین و برای طلبه ها رایگان خواهد بود و در پایان دوره نیز به افراد شرکت کننده، گواهینامه معتبر از سوی سواد فضای مجازی سراج اعطا خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.