حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

آیین بزرگداشت شهید فخری‌زاده در حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) برگزار شد

شناسه : 10277 12 آذر 1399 - 6:29 170 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

آیین بزرگداشت شهید فخری‌زاده بدون حضور جمعیت و با پخش زنده از شبکه نور در حرم کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) برگزار شد. آیین بزرگداشت شهید فخری زاده همراه با سخنرانی تولیت حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و بدون حضور جمعیت در حرم کریمه اهل بیت (س) برگزار شد. بنا بر این خبر، […]

پ
پ

آیین بزرگداشت شهید فخری‌زاده بدون حضور جمعیت و با پخش زنده از شبکه نور در حرم کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) برگزار شد.

آیین بزرگداشت شهید فخری زاده همراه با سخنرانی تولیت حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) و بدون حضور جمعیت در حرم کریمه اهل بیت (س) برگزار شد.

بنا بر این خبر، این مراسم به صورت زنده از بستر فضای مجازی و شبکه استانی نور و نیز صوت آن از صحن‌ های حرم مطهر پخش شد.

آئین بزرگداشت شهید هسته ای، محسن فخری‌زاده از ساعت ۱۹ الی ۲۰ با قرائت قرآن توسط محمد زاهدی شروع و اجرای برنامه نیز به وسیله سید مهدی تحویلدار ادامه پیدا کرد و بعد هم آیه الله سعیدی، تولیت حرم به سخنرانی پرداختند؛ این مراسم با مرثیه ‌خوانی و مداحی عباس حیدرزاده به اتمام رسید.

شایان ذکر است شهید محسن فخری‌زاده، از دانشمندان بزرگ عرصه‌ هسته‌ای و دفاعی کشور بود که با ترور وحشیانه مزدوران و خائنان، به شهادت رسید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.