حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

آمادگی طلاب و روحانیون بسیجی جهت کمک به کادر درمان

شناسه : 8304 21 مهر 1399 - 16:25 253 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول بسیج طلاب خوزستان، ابراز کرد: مجدداً با موجی از درخواست طلاب جهادی و بسیجی خواهر و برادر برای ارائه خدمت به مبتلایان به کرونا و کمک به کادر درمان در بیمارستان ‌ها روبرو هستیم که در صورت احتیاج و مهیا شدن شرایط، مرحله دوم اعزام جهادگران به بیمارستان‌ ها را آغاز می کنیم. حجه […]

پ
پ

مسؤول بسیج طلاب خوزستان، ابراز کرد: مجدداً با موجی از درخواست طلاب جهادی و بسیجی خواهر و برادر برای ارائه خدمت به مبتلایان به کرونا و کمک به کادر درمان در بیمارستان ‌ها روبرو هستیم که در صورت احتیاج و مهیا شدن شرایط، مرحله دوم اعزام جهادگران به بیمارستان‌ ها را آغاز می کنیم.

حجه ‌الاسلام پرچم، مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان خوزستان، با اشاره به شیوع موج سوم کرونا در سراسر کشور، بخصوص در خوزستان، از سازماندهی و ساماندهی پایگاه‌ های بسیج طلاب حوزه های علمیه و توانمند سازی طلاب و روحانیون در سطح استان خبرداد.

حجه ‌الاسلام پرچم با اشاره به گسترش و توسعه خدمات اجتماعی و محرومیت ‌زدایی توسط حوزویان استان خوزستان، اظهار داشت: در سایه تعامل و هم ‌افزایی با مدیریت مدرسه علمیه استان خوزستان، سه اولویت اصلی سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان خوزستان «سازمان‌دهی و ساماندهی»، «توانمندسازی طلاب و روحانیون» و « گسترش خدمات اجتماعی» در سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ خواهد بود.

وی با بیان اینکه دوباره با موجی از درخواست طلاب جهادی و بسیجی خواهر و برادر برای ارائه خدمت به مبتلایان به کرونا و کمک به کادر درمان در بیمارستان ‌ها روبرو هستیم که در صورت احتیاج و مهیا شدن شرایط، مرحله دوم اعزام جهادگران به بیمارستان‌ ها را آغاز می کنیم.

وی تصریح کرد: تدریس و تحصیل با استفاده از فضای مجازی فصلی جدید در زمینه آموزش دروس حوزوی است که مدیران و معاونین آموزش و نیز طلبه ها و روحانیون در زمینه تدریس و تحصیل دروس حوزوی در وضعیت محدودیت ‌های کرونایی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.