حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

آفرینش صحنه ای خارق العاده توسط عزادارن پاکستانی در اربعین حسینی

شناسه : 8211 20 مهر 1399 - 11:49 212 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

عزاداران پاکستانی در روز اربعین، از شمال تا جنوب پاکستان در شهر های مختلف این کشور، به صورت نمادین در پیاده روی اربعین مشارکت داشتند و خالق صحنه ای خارق العاده بودند. علمای برجسته پاکستان در ایجاد چنین حماسه ای عظیم و خارق العاده، نقشی مهم و قابل توجه داشته اند. در سراسر پاکستان، علمای […]

پ
پ

عزاداران پاکستانی در روز اربعین، از شمال تا جنوب پاکستان در شهر های مختلف این کشور، به صورت نمادین در پیاده روی اربعین مشارکت داشتند و خالق صحنه ای خارق العاده بودند.

علمای برجسته پاکستان در ایجاد چنین حماسه ای عظیم و خارق العاده، نقشی مهم و قابل توجه داشته اند. در سراسر پاکستان، علمای هر منطقه با مردم آن منطقه همنوا گشته و در این مسیر قدم برداشتند و در حاضر در خط مقدم بودند. بعضی از علمای پاکستان نیز به حالت کفن پوش در پیاده روی اربعین مشارکت داشتند.

شایان ذکر است بعد از ناآرامی های گذشته در پاکستان و اقداماتی که جهت برهم زدن اتحاد اسلامی صورت گرفت، علمای تشیع، راهپیمایی اربعین را پاسخی بر تفرقه افکنی ها اعلام کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.