حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

آثار و برکات حضور روحانیت در کنار زندانیان

شناسه : 8189 19 مهر 1399 - 14:47 185 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

ابراهیمی، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل زندان های استان قزوین اظهار داشت: حضور روحانیت در کنار زندانیان، خیلی اثرگذار است و به این خاطر، اشخاصی که مدت های طولانی دور از راه صحیح قدم زده اند، این فرصت فرصت برایشان پیدا می شود که زندگی خوبی را شروع نمایند. ابراهیمی، مدیر امور […]

پ
پ

ابراهیمی، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل زندان های استان قزوین اظهار داشت: حضور روحانیت در کنار زندانیان، خیلی اثرگذار است و به این خاطر، اشخاصی که مدت های طولانی دور از راه صحیح قدم زده اند، این فرصت فرصت برایشان پیدا می شود که زندگی خوبی را شروع نمایند.

ابراهیمی، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل زندان های استان قزوین در مراسم اربعین حسینی که در زندان مرکزی قزوین برگزار شد، علاوه بر قدردانی از کار های فرهنگی موکب مدرسه علمیه قزوین و کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین استان در زندان مرکزی، بیان کرد:  ، فعالیت های خیلی باارزشی در عرصه فرهنگی و هنری به برکت وجود نظام اسلامی در زندان های استان قزوین انجام گرفته که در حال تلاش هستیم با همیاری مدرسه علمیه قزوین و روحانیون، فعالیت های بیشتر و مطلوب تری انجام گیرد.

وی ابراز کرد: در صورتی که بتوانیم با اقدامات فرهنگی و هنری، در زندانیان یک تغییر نگرشی پدید بیاوریم و آن ‌ها را هدایت به سوی زندگی صحیح و فکر صحیح کنیم، حتما تعداد بازگشتی به زندان ‌ها کاهش پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه حضور طلاب و روحانیت در زندانها بسیار اثرگذار است، ابراز کرد: کلام خدا و معصومین (علیهم السلام) نور است و روحانیت و طلاب، این پیام را حمل می کنند و اثرگذاری زیاد این حضور را بین زندانیان ما احساس کردیم.

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل زندان های استان قزوین، عنوان کرد: حاضر شدن طلاب در میان زندانیان، خیلی اثرگذار است و موجب این می شود که بین آنها رابطه خوبی ایجاد ‌شود و به این خاطر، اشخاصی که مدت های طولانی دور از راه صحیح قدم زده اند، این فرصت فرصت برایشان پیدا می شود که زندگی خوبی را شروع نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.