حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ 2 صفر 1442 Saturday, 19 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 972×

درخواست خصمانه شورای همکاری خلیج فارس از شورای امنیت علیه ایران

شناسه : 6558 20 مرداد 1399 - 12:06 38 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

«نایف الحجرف» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس طی یک نامه‌ به شورای امنیت سازمان ملل متحد اتهامات بی پایه و اساسی را علیه جمهوری اسلامی ایران طرح و گزارش کرد. دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس با وارد ساختن اتهامات بی پایه و اساس از جمله فرقه گرایی به جمهوری اسلامی ایران، خواستار ادامه تحریم ظالمانه […]

پ
پ

«نایف الحجرف» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس طی یک نامه‌ به شورای امنیت سازمان ملل متحد اتهامات بی پایه و اساسی را علیه جمهوری اسلامی ایران طرح و گزارش کرد.

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس با وارد ساختن اتهامات بی پایه و اساس از جمله فرقه گرایی به جمهوری اسلامی ایران، خواستار ادامه تحریم ظالمانه تسلیحاتی علیه ایران شد.

در نامه مذکور ادعا شده: با توجه به اینکه ایران در راستای تسلیح و تجهیز گروههای فرقه گرا در منطقه تحرک دارد و ایران از بدو صدور قطعنامه شماره ۲۲۳۱ سال ۲۰۱۵ از دخالت در امور کشور های همسایه دست برنداشته است از این جهت مرتفع شدن محدودیت های تسلیحاتی علیه ایران مناسب نیست مگر در صورتی که ایران از تحرکات بی ثبات کننده خود در منطقه و تجهیز گروه های مورد حمایت خود دست کشیده و از این جهت تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران برای تضمین امنیت منطقه و جهان ضروری می نماید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.