حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×
از سوی مدیر حوزه های علمیه تهران اعلام شد

تدوین سند چشم‌انداز و برنامه پنج‌ساله حوزه علمیه استان تهران

شناسه : 4315 09 اردیبهشت 1399 - 16:03 339 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

به نقل از خبرگزاری حوزه، مدیر حوزه های علمیه استان تهران در جمع همکاران، ضمن بیان گزارشی از عملکرد مجموعه و مدیریت حوزه های استان تهران، از همکاران و کارکنان این مجموعه بابت زحمات ایشان تشکر کردند و از تدوین سند چشم انداز و برنامه پنج ساله حوزه علمیه تهران خبر دادند. حجت الاسلام رحیمی […]

پ
پ

به نقل از خبرگزاری حوزه، مدیر حوزه های علمیه استان تهران در جمع همکاران، ضمن بیان گزارشی از عملکرد مجموعه و مدیریت حوزه های استان تهران، از همکاران و کارکنان این مجموعه بابت زحمات ایشان تشکر کردند و از تدوین سند چشم انداز و برنامه پنج ساله حوزه علمیه تهران خبر دادند.

حجت الاسلام رحیمی صادق افزود: برنامه عملیاتی مدیریت استان که در سال ۱۳۹۸ به طور ابتکاری اجرا شد مشتمل بر ۱۳۸ برنامه بوده که پس از ارزیابی و نظارت، و طرح و بررسی در شورای حوزه علمیه استان تهران، از این طرح از طرف اعضا تقدیر شد.

بنابر گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام رحیمی صادق ” مدیریت حوزه های علمیه استان تهران ” اظهار داشتند تدوین و تنظیم سند چشم انداز و برنامه پنج ساله طبق منویات رهبر انقلاب، مرجعیت معظم، اسناد بالادستی حوزه های علمیه و با نوآوری های خوب مدیریت حوزه های علمیه کشور و معاونت محترم ایشان در حال تنظیم است که برنامه ی ابتدایی آن در سال جاری موسوم به سال جهش تولید اجرایی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.