حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹ 4 صفر 1442 Monday, 21 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 973×

عمران‌خان: شیعیان پاکستان عزاداری محرم را با الگوی هیئت‌های ایران برگزار کنند

شناسه : 6698 23 مرداد 1399 - 15:09 59 بازدید ارسال توسط : منبع : تسنیم

نخست وزیر پاکستان در سخنانی اعلام داشت: مراجع تقلید در کشور ایران رعایت توصیه‌های بهداشتی هنگام عزاداری را واجب اعلام کرده‌اند و توقع داریم شیعیان پاکستان نیز تابع این الگو باشند. «عمران‌خان» نخست وزیر پاکستان در خلال یک مصاحبه تلویزیونی گفت: من به برادران شیعه خود اعلام می دارم که برای مبارزه با کرونا به […]

پ
پ

نخست وزیر پاکستان در سخنانی اعلام داشت: مراجع تقلید در کشور ایران رعایت توصیه‌های بهداشتی هنگام عزاداری را واجب اعلام کرده‌اند و توقع داریم شیعیان پاکستان نیز تابع این الگو باشند.

«عمران‌خان» نخست وزیر پاکستان در خلال یک مصاحبه تلویزیونی گفت: من به برادران شیعه خود اعلام می دارم که برای مبارزه با کرونا به همکاری آن ها بسیار نیازمندم.

وی ضمن ابراز خرسندی از کاهش آمار کرونا نسبت به بی احتیاطی ها اظهار نگرانی کرد و مردم را از آن بر حذر داشت.

رهبر حزب تحریک انصاف افزود: محرم در پیش است و ما آگاهیم که شیعیان در این ماه قصد عزاداری دارند ولی باید پروتکل های بهداشتی حتماً رعایت شود. و همه مردم از ماسک استفاده کنند.

عمران‌خان اظهار داشت: من دیده ام که مراجع تقلید در ایران فتوا صادر کرده اند که عزاداری سالار شهیدان مثل سال‌های قبل برگزار نخواهد شد و حتماً بایستی پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا رعایت شود.

نخست وزیر پاکستان تأکید کرد: توقع داریم شیعیان پاکستان تابع این الگو باشند و امید داریم زمانی که ویروس کرونا نابود شد مجددا مجالس عزاداری مانند سال‌های قبل برگزار شود.

وی گفت: این وقت وحدت و اتحاد است و همه ما وظیفه داریم با استفاده از ماسک و رعایت تدابیر بهداشتی شکرانه کم شدن بیماران را به‌جا آوریم.

وی ضمن تاکید بر وحدت و اتحاد عنوان داشت که همگی وظیفه داریم به واسطه استفاده از ماسک و ملاحظه موارد بهداشتی شکرانه کاهش مبتلایان را به جا بیاوریم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.