حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ 4 جماد ثاني 1442 Sunday, 17 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1704×

زمان بازگشایی حرم مطهر رضوی مشخص نیست / پروتکل های بهداشتی نهایی شده

شناسه : 4290 09 اردیبهشت 1399 - 2:34 322 بازدید ارسال توسط : منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدصادق براتی ” معاون امور زائران استانداری خراسان رضوی ” با اشاره به اینکه بازگشایی اماکن مقدس به مصلحت سنجی دانشگاه علوم پزشکی بستگی دارد اظهار داشت: ظرف یک ماه گذشته پروتکل های بهداشتی جهت این بازگشایی حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام بررسی و نهایی شده […]

پ
پ

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدصادق براتی ” معاون امور زائران استانداری خراسان رضوی ” با اشاره به اینکه بازگشایی اماکن مقدس به مصلحت سنجی دانشگاه علوم پزشکی بستگی دارد اظهار داشت: ظرف یک ماه گذشته پروتکل های بهداشتی جهت این بازگشایی حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام بررسی و نهایی شده و در پایتخت نیز بررسی های کارشناسی بر روی آن انجام شده است.

وی با احتمال اینکه در جلسات آتی ستاد ملی مبارزه با کرونا به صورت نهایی مصوب خواهد شد، اظهار داشت با این حال زمان قطعی بازگشایی مشخص نشده است. ایشان از هجوم زوار و به وجود آمدن مشکلات و بحران جدید در استان اظهار نگرانی کرد.

در آخر محمدصادق براتی ” معاون امور زائران استانداری خراسان رضوی ” با اعلام اینکه اگر مرکز اقامتی ای خواهان پذیرش زائران است بایستی نسبت به مراعات کامل پروتکل های بهداشتی اعلام آمادگی کرده و در خواست مکتوب خود را جهت بررسی به میراث فرهنگی واحد گردشگری بدهد. همچنین ایشان افزودند که برنامه هایی جهت جبران خسارت این اماکن اقامتی اندیشیده شده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.