حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹ 4 صفر 1442 Monday, 21 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 973×

فضای بازِ امامزادگان در اختیار هیئات‌ مذهبی قرار دارد

شناسه : 6686 23 مرداد 1399 - 8:05 32 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

مدیرکل امامزادگان سازمان اوقاف فرمود: فضای امامزادگان در ایام ماه محرم در اختیار هیئات‌ مذهبی قرار دارد. سازمان اوقاف و امور خیریه برای انجام شیوه‌نامه برپایی سوگواری محرم و یاری به هیئات‌ مذهبی قرار است در فضای باز و محیط بیرونی امامزادگان را در اختیار هیئات‌ مذهبی قرار دهند. مدیرکل امامزادگان سازمان اوقاف فرمود: سال‌های […]

پ
پ

مدیرکل امامزادگان سازمان اوقاف فرمود: فضای امامزادگان در ایام ماه محرم در اختیار هیئات‌ مذهبی قرار دارد.

سازمان اوقاف و امور خیریه برای انجام شیوه‌نامه برپایی سوگواری محرم و یاری به هیئات‌ مذهبی قرار است در فضای باز و محیط بیرونی امامزادگان را در اختیار هیئات‌ مذهبی قرار دهند.

مدیرکل امامزادگان سازمان اوقاف فرمود: سال‌های اخیر نیز همیاری سازمان اوقاف با هیئات‌ مذهبی به‌طور پهناور دنبال می‌شد اما امسال به علت گسترش ویروس کرونا و رعایت نمودن واجبات شیوه‌نامه ستاد ملی مبارزه با کرونا همیاری زیادتری با هیئات‌ مذهبی در راستای برگزاری مجالس سوگواری خواهیم داشت.

حجه‌الاسلام نوروزپور افزود: بخشنامه همیاری اماکن متبرکه با هیئات‌ مذهبی برای ادارات کل اوقاف استان‌ها فرستاده شد و چشم داشت ما این است که در بعضی از اماکن متبرکه اصلی و مرتفع که فضای بهتری در اختیار دارند، مکانی جهت حضور هیئات‌ مذهبی تهیه کنند تا آن ها در وقت معین و با رعایت نمودن تمامی نکات بهداشتی مجلس سوگواری را برگزار کنند. همچنین شبکه‌های استانی صدا و سیما و دیگر رسانه‌ها نیز برای نشر مجلس سوگواری در تمامی نقاط کشور قول همکاری داده‌اند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.