حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹ 4 صفر 1442 Monday, 21 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 973×

قمی: جلسات دعای عرفه تجربه‌ای موفق از برپایی هیئت با رعایت پروتکل‌ها بود

شناسه : 6274 13 مرداد 1399 - 10:35 35 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

حجهالاسلام والمسلمین محمد قمی با اصرار بر این مطلب که فراهم سازی سلامت مردم در هیئات‌ مذهبی خط قرمز سازمان تبلیغات اسلامی است افزود : برپایی مجالس دعای عرفه در سرتا سر کشور نمونه‌ای موفق از برگزاری هیئات‌ مذهبی با رعایت نکات بهداشتی می باشد. حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: […]

پ
پ

حجهالاسلام والمسلمین محمد قمی با اصرار بر این مطلب که فراهم سازی سلامت مردم در هیئات‌ مذهبی خط قرمز سازمان تبلیغات اسلامی است افزود : برپایی مجالس دعای عرفه در سرتا سر کشور نمونه‌ای موفق از برگزاری هیئات‌ مذهبی با رعایت نکات بهداشتی می باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: برپایی مجالس مختلف دعای عرفه در کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی، مانند مجلس حسینیه هدایت و مراسم مصلای اهواز و مراسم مرقد امام(ره)، نمونه‌ای از توانایی دینداران برای برپایی هیئات‌ مذهبی با رعایت نکات بهداشتی است.

ایشان در ادامه فرمودند: فراهم کردن سلامت مردم در هیئات‌ مذهبی در ماه محرم و صفر پیش رو، هدف ما می باشد ولی در مجالس دعای عرفه ثابت شد، برپایی این مراسمات مذهبی با رعایت نکات بهداشتی دور از تحقق نیست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی حجه الاسلام قمی در پایان بیانات خود فرمود: وقتی می توانیم شعائر مذهبی و دینی را همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی حفظ کنیم، تعطیل نمودن و حذف این شعائر نشان دهنده عدم آگاهی و توجه نسبت به اهمیت شعائر حسینی است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.