حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰ 7 رمضان 1442 Sunday, 18 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1776×
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

بسیاری از مشکلات موجود محصول فتنه۸۸ است

شناسه : 9922 06 آذر 1399 - 11:21 102 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری مهر

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله ۹ دی که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار شد نکاتی را برای مراسم امسال متذکر شد. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران مصادف شدن نه دی امسال با ایام فاطمیه اول را […]

پ
پ

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یوم الله ۹ دی که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار شد نکاتی را برای مراسم امسال متذکر شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران مصادف شدن نه دی امسال با ایام فاطمیه اول را فرصتی برای خنثی کردن توطئه دشمنان دانستند چرا که حضرت زهرا(س) پرچمدار دفاع از ولایت و بصیرت افزایی هستند.

وی در ادامه گفت: دشمن در حال فتنه انگیزی است و باید از این فرصت برای مقابه با نقشه‌های آن‌ها استفاده کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی ریشه بسیاری از مشکلات را فتنه ۸۸ معرفی کرد و تاکید کرد که ابعاد این فتنه و خسارات آن باید برای مردم تبیین شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از مسئولین مربوطه درخواست کرد دستورالعمل‌های بهداشتی را را تدوین کنند تا این مراسم به نحو احسن برگزار شود.

وی در پایان از کلیه دستگاه‌ها خواست با استفاده از نظرات صاحب نظران برنامه‌ریزی خوبی جهت گرامیداشت یوم الله نه دی را داشته و به این شورا ارائه نماید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.