حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×
امام جمعه ورامین:

پیشگامی در تبلیغ بصیرت و پیروی از ولایت وظیفه امروز روحانیت

شناسه : 11665 15 دی 1399 - 11:29 56 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

امام جمعه ورامین با اشاره به اهمیت ولایت مداری گفت: بصیرت و پیروی از ولایت و اسلام تنها راه مبارزه با دشمن در شرایط کنونی است. آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به ثمرات فراوان انقلاب تصریح کرد: دشمن توطئه های زیادی را پس از انقلاب علیه ایران به اجرا در آورد؛ بنده […]

پ
پ

امام جمعه ورامین با اشاره به اهمیت ولایت مداری گفت: بصیرت و پیروی از ولایت و اسلام تنها راه مبارزه با دشمن در شرایط کنونی است.

آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با اشاره به ثمرات فراوان انقلاب تصریح کرد: دشمن توطئه های زیادی را پس از انقلاب علیه ایران به اجرا در آورد؛ بنده به عنوان فردی که در پیش و پس از انقلاب زندگی کردم می گویم که ما الآن در بهشت حضور داریم.

وی در ادامه تأکید کرد که پس از انقلاب خداوند نعمات زیادی را به ما اعطا کرده و لازم است که در برابر آن به وظایف خود عمل کنیم.

امام جمعه شهرستان ورامین ضمن اشاره به ضرورت قدر دانستن نعمت انقلاب خاطر نشان کرد: دشمن برای تضعیف اسلام تلاش می‌کند و بصیرت و پیروی از ولایت و دستورات اسلام تنها راه مبارزه با دشمن در شرایط حساس کنونی است که روحانیت وظیفه تبلیغ آن را بر عهده دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.