حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی:

توجه به اصل قرآنی معیت با ولایت تربیت کننده افرادی همچون حاج قاسم

شناسه : 11729 17 دی 1399 - 12:26 64 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی گفت: تقید به اصل قرآنی همراهی با ولایت بسیار مهم است و موجب تربیت افرادی چون سردار سلیمانی میشود که دیگر یک فرد نیست بلکه یک مکتب است. مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی اشاره کرد که توجه به اصل قرآنی همراهی مردم با ولایت و گوش دادن به دستورات امام جامعه […]

پ
پ

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی گفت: تقید به اصل قرآنی همراهی با ولایت بسیار مهم است و موجب تربیت افرادی چون سردار سلیمانی میشود که دیگر یک فرد نیست بلکه یک مکتب است.

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی اشاره کرد که توجه به اصل قرآنی همراهی مردم با ولایت و گوش دادن به دستورات امام جامعه موجب ایجاد برکات و ثمراتی برای جامعه خواهد شد.

وی ضمن تصریح بر این نکته که توجه به این مبانی زمینه ساز تربیت افرادی چون سردار سلیمانی که خود یک مکتب هستند می باشد گفت: همراهی با ولایت و گوش دادن به تدابیر ولی میتواند یوم الله هایی را در بزنگاه های تاریخی ایجاد کند.

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی تأکید کرد: در صورتی که زندگی انسان بوی خداوند را به خود بگیرد می شود به فضل الهی دشمنی را که در ظاهر بسیار قدرتمند است با مدد الهی شکست داد.

وی در آخر صحبت هایش تصریح کرد عدم وجود عنصر بصیرت در وجود انسان مستوجب ضربه های سنگین به اسلام توسط مبلغین همین دین می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.