حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1721×

نذر خون به نیابت از «حاج قاسم»

شناسه : 10129 10 آذر 1399 - 15:00 49 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

روح‌الله عبدالهی مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران بیان کرد : سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری سازمان انتقال خون استان تهران پویش اهدای خون که به اسم حاج قاسم سلیمانی از ۱۳ آبان شروع شده را تا ۱۳ دی‌ماه برگزار می‌کند. عبداللهی گفت: در این پویش از تمامی هیأتی‌ها، اعضای کانون و تشکل‌‌های فرهنگی، […]

پ
پ

روح‌الله عبدالهی مسئول اطلاع‌رسانی عملیات حاج قاسم سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران بیان کرد : سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری سازمان انتقال خون استان تهران پویش اهدای خون که به اسم حاج قاسم سلیمانی از ۱۳ آبان شروع شده را تا ۱۳ دی‌ماه برگزار می‌کند.

عبداللهی گفت: در این پویش از تمامی هیأتی‌ها، اعضای کانون و تشکل‌‌های فرهنگی، خانه‌های قرآنی، مداحان، قاریان و شعرا در خواست داریم تا برای کمک به درمان بیماران خون اهدا کنند و افراد بهبود یافته از بیماری کرونا نیز می‌توانند برای درمان بیماران کرونایی، پلاسمای خون خود را اهدا کنند.

وی با بیان افزایش شش درصدی اهدای خون در محرم و صفر امسال افزود: در هفته دفاع مقدس نیز پویش اهدای خون به نیابت یک شهید را اجرا کردیم که خوشبختانه با استقبال خوب مردم روبرو شد. در این پویش نیز از مردم می‌خواهیم تا به نیابت از شهید حاج قاسم سلیمانی خون اهدا کنند.

وی در پایان با اشاره به عادی شدن ذخیره بانکی خون کشور خاطر نشان کرد: بهتر است مردم همچنان به اهدای خون ادامه دهند تا در آینده مشکلی از این بابت پیش نیاید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.