حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

انتصاب حجه ‌الاسلام شکری به نمایندگی ولی ‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

شناسه : 10443 16 آذر 1399 - 9:32 109 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رهبر معظم انقلاب با ارسال حکمی، حجه ‌الاسلام یوسفعلی شکری را به نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب نمودند. حضرت آیه ‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، با ارسال حکمی، حجه الاسلام یوسفعلی شکری را به نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران انتصاب کردند. متن حکم ارسالی از جانب رهبر انقلاب […]

پ
پ

رهبر معظم انقلاب با ارسال حکمی، حجه ‌الاسلام یوسفعلی شکری را به نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب نمودند.

حضرت آیه ‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، با ارسال حکمی، حجه الاسلام یوسفعلی شکری را به نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران انتصاب کردند.

متن حکم ارسالی از جانب رهبر انقلاب به این شرح می باشد:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب حجه ‌الاسلام آقای حاج شیخ یوسفعلی شکری دامت ‌افاضاته

در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام آقای شهیدی رحمه الله‌ علیه و با طلب مغفرت و رحمت برای ایشان و یاد نیک از تلاش شان در بنیاد شهید، جناب‌عالی را که حضور طولانی در آن بنیاد محترم داشته و مفتخر به خدمت درازمدت به خانواده‌های مکرّم شهیدان میباشید و بحمدالله صلاحیت‌های لازم برای نمایندگی ولی‌فقیه در شما جمع است، به نمایندگی در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می کنم. حساسیت و اهمیت این جایگاه، در مفاد وظائف ابلاغی کاملاً منعکس است و جداً امیدوارم که در دوره‌ی مسؤولیت جناب‌عالی این وظائف به ‌طور کامل صورت پذیرد. توصیه‌ ی مؤکد اینجانب همکاری و هم ‌افزائی دستگاه نمایندگی با بخش ریاست بنیاد است. برای جنابعالی و جناب آقای اوحدی در هر چه بهتر ادا کردن این مسؤولیت دعا میکنم.

والسلام علیکم و رحمه الله
سیّد علی خامنه‌ ای
۱۶ آذر ۱۳۹۹

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.