حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1721×

بیشترین مرگ و میر کرونا در سه استان

شناسه : 10087 10 آذر 1399 - 10:29 49 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

سخنگوی وزارت بهداشت علاوه بر تشریح وضعیت کرونا در هفته گذشته در کشور، اعلام کرد: بیشترین تعداد مرگ و میر کرونا در هفته گذشته، در استان‌های یزد، سمنان و خراسان جنوبی بوده است. سخنگوی وزارت بهداشت علاوه بر تشریح وضعیت کرونا در هفته اخیر در کشور، اعلام کرد: بیشترین تعداد فوتی های ناشی از کرونا […]

پ
پ

سخنگوی وزارت بهداشت علاوه بر تشریح وضعیت کرونا در هفته گذشته در کشور، اعلام کرد: بیشترین تعداد مرگ و میر کرونا در هفته گذشته، در استان‌های یزد، سمنان و خراسان جنوبی بوده است.

سخنگوی وزارت بهداشت علاوه بر تشریح وضعیت کرونا در هفته اخیر در کشور، اعلام کرد: بیشترین تعداد فوتی های ناشی از کرونا در هفته پیش، در استان‌های یزد، سمنان و خراسان جنوبی بوده است.

 سیما سادات لاری، ابراز کرد: میانگین بروز هفتگی موارد مثبت بستری در هفته پیش در کشور حدود ۲۰ نفر به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت اعلام شده است که بیشترین تعداد بروز به ترتیب در استان‌های ایلام، یزد، سمنان، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان جنوبی گزارش شده است. میانگین بروز در استان‌های مذکور، با اختلاف بسیاری بیشتراز میانگین کشوری بوده است.

خانم لاری گفت: میانگین بروز هفتگی موارد فوت ناشی از کرونا در کشور در هفته گذشته، حدود ۴۰ نفر به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت گزارش شده است که بیشترین میزان آن مربوط به یزد، سمنان و خراسان جنوبی بوده است.

وی تصریح کرد: تعداد مبتلایان قطعی کرونا در جهان از مرز ۶۲ میلیون نفر گذشته است و تا به حال بیش از یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر در دنیا بر اثر کرونا فوت کرده اند. با در نظر گرفتن نبود واکسن و داروی قطعی برای این ویروس، تنها راه پایدار مقابله با این بیماری نوپدید، مواظبت از خود است که هر یک از ما به جهت محافظت از سلامتی خود و عزیزانمان، ملزم به رعایت آن هستیم.

خانم لاری تاکید کرد: امید داریم با تقویت و افزایش انگیزه عمومی در بین مردم در عمل به دستورات بهداشتی و نیز همکاری شایسته بین نهادهای متولی در اجرای هرچه بهتر محدودیت ‌های سراسری و ادامه یافتن محدودیت‌های هوشمند، در هفته ‌های آینده، توقف شیوع بیماری در کشور را مشاهده کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.