حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰ 7 رمضان 1442 Sunday, 18 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1776×

ابوترابی فرد؛ خطیب «پیام جمعه» این هفته تهران

شناسه : 10321 13 آذر 1399 - 7:29 101 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

هر هفته ائمه جمعه، سخنرانی خود را که بدل خطبه شمرده می‌شود، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت نمازگزار به سمع و نظر مردم می ‌رسانند. در ایام مبارزه با کرونا که جهت محافظت از سلامت مومنین، نماز جمعه برگزار نمی‌شود، هر هفته ائمه جمعه سخنرانی خود […]

پ
پ

هر هفته ائمه جمعه، سخنرانی خود را که بدل خطبه شمرده می‌شود، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت نمازگزار به سمع و نظر مردم می ‌رسانند.

در ایام مبارزه با کرونا که جهت محافظت از سلامت مومنین، نماز جمعه برگزار نمی‌شود، هر هفته ائمه جمعه سخنرانی خود را که به جای خطبه حساب می‌شود، از طریق رسانه ملی (شبکه یک سیما و رادیو تهران) و بدون حضور جمعیت به سمع و نظر مردم می‌ رسانند.

بنابراین، حجه الاسلام ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران، جایگزین خطبه‌های نماز این هفته را در برنامه «پیام جمعه» که راس ساعت ۱۸ از شبکه یک سیما پخش می ‌شود، به سمع و نظر مردم و نمازگزاران می‌ رساند و داوطلبین می‌توانند از این طریق در جریان مسائل مطروحه قرار بگیرند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.