حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1721×

درگیری شدید میان متحدین عربستان و متحدین امارات در خاک یمن

شناسه : 10075 10 آذر 1399 - 9:00 59 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

متحدین عربستان و متحدین امارات در استان “ابین” یمن، با یکدیگر درگیر شدند.  منابع رسانه ای از درگیری میان نیروهای دولت استعفا داده یمن وابسته به عربستان و نیروهای شورای انتقالی جنوب یمن وابسته به امارات در استان “ابین” در جنوب یمن خبر دادند. حاصل این درگیری شدید، یک کشته و زخمی شدن ده ها […]

پ
پ

متحدین عربستان و متحدین امارات در استان “ابین” یمن، با یکدیگر درگیر شدند.

 منابع رسانه ای از درگیری میان نیروهای دولت استعفا داده یمن وابسته به عربستان و نیروهای شورای انتقالی جنوب یمن وابسته به امارات در استان “ابین” در جنوب یمن خبر دادند.

حاصل این درگیری شدید، یک کشته و زخمی شدن ده ها نفر از طرفین بوده است.

“احمد عبید بن دغر” مشاور “عبد ربه منصور هادی” رئیس جمهور استعفا داده یمن از استمرار درگیری بین نیروهای شورای انتقالی جنوب یمن و نیروهای دولت استعفاداده یمن انتقاد کرد.

وی، درگیری‌ های جاری در استان ابین را بدون هدف توصیف کرد اظهار داشت: این وقایع، غیر از مادرانی داغدیده، کودکانی یتیم، زنانی بیوه و سرزمین‌هایی متروکه نتیجه ای برجای نخواهد گذاشت.

وی همچنین ابراز کرد: درگیری ‌ها در ابین، هرگز امنیت، توسعه و ثبات را برقرار نمی‌ کند تا زمانیکه طرف مقابل را به‌ رسمیت نشناسند و همزیستی با آن را قبول نکنند.

وی گفت: کار ما اشتباه در حق خود، مردم خود و وطن خودمان می باشد و منطقی ندارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.