حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹ 8 جماد ثاني 1442 Thursday, 21 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1714×
نماینده آیت الله سیستانی:

در صورت آسیب به نظام اسلامی همه آسیب می‌بینند / بهبود معیشت طلاب راهکار پایدار می‌خواهد

شناسه : 9900 06 آذر 1399 - 15:29 51 بازدید ارسال توسط :

حجت‌الاسلام و‌المسلمین شهرستانی در دیدار با حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت درمورد وضعیت سخت معیشتی طلاب بیان کرد:باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم. نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی با بیان تلاش دشمنان برای […]

پ
پ

حجت‌الاسلام و‌المسلمین شهرستانی در دیدار با حجت‌الاسلام سید ناصر میرمحمدیان قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت درمورد وضعیت سخت معیشتی طلاب بیان کرد:باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مسئله بیابیم.

نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی با بیان تلاش دشمنان برای اختلاف انداختن بین مراجع فرمودند: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت‌الله سیستانی وجود دارد و اگر چه برخی افراد چشم طمع دارند که این ارتباط را از بین ببرند، ولی به لطف خدا این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.

وی حفظ نظام اسلامی را دارای اهمیت بالایی دانستند که در صورت آسیب دیدن نظام اسلامی همه آسیب می‌بینند و باید با کمک هم از این نظام حفاظت کنیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.