حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

برگزاری دوره دوم مشاوره بالینی با حضور ۵۰ نفر از حوزویان آذربایجان شرقی

شناسه : 10395 15 آذر 1399 - 13:02 74 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

دوره دوم مشاوره بالینی با تلاش مدرسه علمیه آذربایجان شرقی با حضور ۵۰ نفر از طلاب و روحانیون حوزوی این استان در حوزه علمیه ولیعصر(ع) تبریز برگزار می گردد. حجه الاسلام ذاکر قاسم زاده معاون تبلیغ مدرسه علمیه آذربایجان شرقی ابراز کرد: دوره دوم مشاوره بالینی با تلاش مدرسه علمیه آذربایجان شرقی، روز های یک شنبه و […]

پ
پ

دوره دوم مشاوره بالینی با تلاش مدرسه علمیه آذربایجان شرقی با حضور ۵۰ نفر از طلاب و روحانیون حوزوی این استان در حوزه علمیه ولیعصر(ع) تبریز برگزار می گردد.

حجه الاسلام ذاکر قاسم زاده معاون تبلیغ مدرسه علمیه آذربایجان شرقی ابراز کرد: دوره دوم مشاوره بالینی با تلاش مدرسه علمیه آذربایجان شرقی، روز های یک شنبه و دوشنبه هفته جاری برگزار می گردد.

معاون تبلیغ مدرسه علمیه آذربایجان شرقی اظهار داشت: در این دوره هم  ۵۰ نفر از طلاب و روحانیون استان در حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) تبریز حاضر هستند.

وی در ادامه گفت: این دوره با تدریس حجه الاسلام عرب پور و حجه الاسلام صفری، از اساتید حوزه برگزار می شود.

وی اضافه کرد: کارورزی دوره دوم مشاوره بالینی، روز دوشنبه در بیمارستان های کرونایی تبریز در حضور دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اساتید دوره برگزار می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.