حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×
حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی:

جوانان نیروهای پیش برنده انقلاب اسلامی اند

شناسه : 10696 27 آذر 1399 - 14:01 64 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس شورای حوزه علمیه قزوین بیان کرد: دلیل پیروزی و دوام انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اتحاد جوانان کشور بر پایه توحید است و مشاهده کردیم که هرجا بر اساس توحید دور هم گرد آمدیم پیروزی محقق خواهد شد. حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی، امروز در قرارگاه جهادی حضرت زینب (سلام الله علیها)  بیان کرد: حضور […]

پ
پ

رئیس شورای حوزه علمیه قزوین بیان کرد: دلیل پیروزی و دوام انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اتحاد جوانان کشور بر پایه توحید است و مشاهده کردیم که هرجا بر اساس توحید دور هم گرد آمدیم پیروزی محقق خواهد شد.

حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی، امروز در قرارگاه جهادی حضرت زینب (سلام الله علیها)  بیان کرد: حضور جوانان در قرارگاه مبارزه با کرونا انسان را یاد جوانانی می‌اندازد که در انقلاب اسلامی جلودار حرکت آن بودند.

وی اظهار داشت: در دفاع مقدس نیز دلیل اصلی پیروزی ملت ایران در برابر رژیمی که همه استعمار شرق و غرب پشتوانه او بودند حضور پر رنگ همین جوانان انقلابی بود.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه دفع فتنه نیز جزو دفاع مقدس است، تصریح کرد: در فتنه ها به ویژه فتنه ۸۸ نیز جوانان انقلابی با بصیرت و آگاهی، پرچمدار مبارزه با فتنه شدند.

 رئیس شورای حوزه علمیه قزوین افزود: در جبهه مقاومت هم جوانانی که ثمره انقلاب بودند ضربه محکمی را به نظام سلطه زدند و با نگاهی ساده به تمام برهه‌های حساس کشور می‌بینیم که جوانان اثر گذارند.

وی گفت: علت پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اتحاد جوانان کشور بر پایه توحید است و دیدیم که هرجا بر اساس توحید کنار هم جمع شدیم، پیروزی بدست خواهد آمد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.