حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×
امام جمعه یاسوج:

اولویت کار در آموزش انسان‌ها آموزش اخلاق و معنویت و علوم انسانی است

شناسه : 11218 04 دی 1399 - 8:50 249 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

آیت‌الله سید نصیر حسینی: در کنار رشد علم ضرورت دارد که اخلاق و معنویت هم رشد کند. نماینده ولی فقیه در کهکیلویه و بویراحمد ضمن بازرسی از حوزه علمیه خواهران گچساران اظهار داشت: خداوند متعال انسان‌هایی را انتخاب می‌کند تا متولی امرهدایت شوند و بعد از انبیا و اولیا حوزه‌های علمیه این مسوولیت را برعهده […]

پ
پ

آیت‌الله سید نصیر حسینی: در کنار رشد علم ضرورت دارد که اخلاق و معنویت هم رشد کند.

نماینده ولی فقیه در کهکیلویه و بویراحمد ضمن بازرسی از حوزه علمیه خواهران گچساران اظهار داشت: خداوند متعال انسان‌هایی را انتخاب می‌کند تا متولی امرهدایت شوند و بعد از انبیا و اولیا حوزه‌های علمیه این مسوولیت را برعهده دارند.

ایشان ضمن بیان اهمیت حوزه‌های علمیه خواهران و تربیت طلاب خواهر واشاره به مرد هدف قرار گرفتن مادران و خواهران توسط دشمن گفت: انسان‌های بزرگ در دامان مادران بزرگ تربیت شده اند مثل امام‌ خمینی(ره) و امام خامنه‌ای که کسانی هستند که دنیا را متحول کرده اند و اینها تربیت یافتگان مادران حوزوی هستند.

امام جمعه یاسوج ضمن تاکید بر تلاش برای رفع مشکلات حوزه های علمیه خواهران ادامه داد: کار شما خواهران در حوزه علمیه سخت اما شیرین است چرا که زندگی طلبگی زندگی شیرینی می‌باشد و بدانید شما سربازان‌حضرت هستید.

وی در پایان صحبت هایش افزود: باید در کنار رشد علم باید اخلاق و معنویت نیز رشد کند فلذا اولویت کار در آموزش انسان‌ها آموزش اخلاق و معنویت و علوم انسانی است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.