حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

نگاه کوتاهی به اثرگذاری تحریم ها بر افزایش آمار تلفات کرونا در ایران

شناسه : 9875 04 آذر 1399 - 10:18 162 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

بررسی افزایش آمار تلفات کرونا و ربط پیدا کردن آن با تحریم های مالی و دارویی در ایران در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) در شبکه پرس تی وی انجام می شود. این برنامه به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی با نگاهی به آمارهای کرونایی در ایران در مقایسه با سایر کشورهای دنیا در […]

پ
پ

بررسی افزایش آمار تلفات کرونا و ربط پیدا کردن آن با تحریم های مالی و دارویی در ایران در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) در شبکه پرس تی وی انجام می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی با نگاهی به آمارهای کرونایی در ایران در مقایسه با سایر کشورهای دنیا در رابطه با بررسی هزینه‌ های درمان کرونا در ایران صحبت می کند.

در این برنامه علاوه بر اشاره به افزایش تحریم‌ها علیه ایران در مدت دوران کرونا، مغایرت این تحریم‌ها با حقوق بشر و افتخار رییس‌ جمهور و دولتمردان آمریکایی به تحمیل سختی و عذاب به مردم ایران مورد بحث و بررسی واقع می شود.

بررسی تحریم های مالی علیه ایران و تبعات آن درخصوص عدم تمایل شرکت های بین المللی به معامله اقلام مختلف با ایران نیز از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه است که با حضور کارشناسانی مانند دکتر محمدرضا صالحی مدیر بخش عفونی بیمارستان امام خمینی، دکتر ابوالقاسمی  فوق تخصص خون و سرطان کودکان و دکتر مصطفی قانعی فوق تخصص ریه و عضو کمیته بررسی بیماری کووید ۱۹ به روی آنتن می رود.

«ایران امروز» با اجرای لیلا فرامرزی ساعت ۰۰:۰۵ بامداد چهارشنبه ۵ آذر از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه چهارشنبه در سه نوبت در ساعات ۰۵:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۶:۰۰ و پنجشنبه در دو نوبت در ساعات ۰۷:۰۰ و ۱۹:۰۰ و جمعه ساعت ۱۶:۰۰ روی آنتن می رود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.