حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×
امام جمعه تبریز اشاره کرد:

کار روحانیت ارتباط با مردم و در میان آن ها بودن است

شناسه : 12002 19 بهمن 1399 - 13:33 70 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

امام جمعه تبریز ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط طلاب با حوزه های علمیه گفت: طلاب باید بین مردم باشند و اصلا کار طلبه همین است. حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در پاسخ به سؤال در باره‌ی دلیل محبوبیتش در میان مردم گفت: چون در گذشته ارتباط ما با مردم کم بوده الآن که کمی […]

پ
پ

امام جمعه تبریز ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط طلاب با حوزه های علمیه گفت: طلاب باید بین مردم باشند و اصلا کار طلبه همین است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در پاسخ به سؤال در باره‌ی دلیل محبوبیتش در میان مردم گفت: چون در گذشته ارتباط ما با مردم کم بوده الآن که کمی ارتباط میگیریم فکر میکنند کار خاصی انجام داده ایم.

وی در ادامه افزود: اصلا کار و وظیفه‌ی ما در میان مردم و با آن ها بودن می باشد.

امام جمعه تبریز ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط با مردم از سوی طلاب گفت: طلبه از ابتدای زندگی فرد تا پایان زندگی او در کنارش است ابتدا از اذان در گوش شروع میشود تا خواندن خطبه عقد و نماز میت.

وی در پایان صحبت هایش تصریح کرد ما از تمام طلاب چه امام جمعه چه آن ها که در اداره‌جات ها مشغولند درخواست داریم تا در عزا و شادی در کنار مردم باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.