حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

پاسخ به شبهات کرونایی و یاری به آسیب دیدگان از بیماری کرونا

شناسه : 10881 02 دی 1399 - 7:26 78 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان خرمشهر، از پاسخگویی روحانیت و مبلغین این مدرسه به شبهات کرونایی و همچنین کمک اقتصادی و معیشتی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا خبر داد. حجت‌الاسلام و المسلمین رضا حیدری نژاد، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان خرمشهر، در خوزستان، از پاسخگویی مبلغان این مدرسه به شبهات کرونایی خبر داد […]

پ
پ

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان خرمشهر، از پاسخگویی روحانیت و مبلغین این مدرسه به شبهات کرونایی و همچنین کمک اقتصادی و معیشتی به آسیب دیدگان از بیماری کرونا خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلمین رضا حیدری نژاد، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان خرمشهر، در خوزستان، از پاسخگویی مبلغان این مدرسه به شبهات کرونایی خبر داد و گفت: با شیوع ویروس منحوس کرونا شبهات و سوالات اعتقادی و اجتماعی و سیاسی زیادی بین عموم مردم در مورد این ویروس به وجود آمده بود که در این رجهت برآن شدیم تا به طرق گوناگون به آنها پاسخ دهیم.

وی اظهار داشت: به سبب آگاهی مردم لازم دیدیم که درصدد حل شبهات کرونایی برآییم؛ لذا هم خود وهم تمامی روحانیت و مبلغین مدرسه را بسیج کردیم تا به این شبهات هم به ‌صورت حضوری و هم در فضای مجازی پاسخ دهیم.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(علیه السلام) شهرستان خرمشهر، ضمن تشکر از سازمان تبلیغات شهرستان خرمشهر، روحانیت و مبلغین مدرسه علمیه امام صادق(ع)، تصریح کرد: با همکاری سازمان تبلیغات، روحانیت و مبلغین مدرسه، مناطق مختلف را تقسیم‌بندی کرده و برای هر منطقه بسته به احتیاجش یک یا چند مبلغ اعزام کردیم. که این مبلغان با تشکیل جلسات متعدد در مساجد و حسینیه‌ها، پاسخگوی شبهات کرونایی و دیگر شبهات اعتقادی، اجتماعی، و سیاسی مردم می‌شدند.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین در فضای مجازی اقدام به تشکیل یک گروه در پیام‌رسان ایتا کردیم که مردم بتوانند شبهات خود را در آن گروه مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین حیدری نژاد، در پایان افزود: یکی دیگر از اقدامات این مدرسه شناسایی افراد آسیب‌ دیده از بیماری کرونا مانند دست‌فروشان و کارگران بود که توانستیم با یاری خیرین و روحانیت و مبلغان مدرسه هم کمک اقتصادی وهم بسته‌های معیشتی را در دست این عزیزان قرار دهیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.