حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰ 7 رمضان 1442 Sunday, 18 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1776×
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

تنها راه خروج کشور از مشکلات رجوع به تفکر بسیجی و کسب روحیه جهادی

شناسه : 9914 05 آذر 1399 - 15:14 106 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری رسا

حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگا ها به مناسبت هفته بسیج پیامی را منتشر کردند و کشور را نیازمند جایگزینی جوانان پاک و کارآمد به جای مدیران خسته دانستند. خلاصه این پیام به شرح زیر می‌باشد: بسیجی که به فرمان امام تاسیس شد نشان داد که منش بسیج محدود به […]

پ
پ

حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگا ها به مناسبت هفته بسیج پیامی را منتشر کردند و کشور را نیازمند جایگزینی جوانان پاک و کارآمد به جای مدیران خسته دانستند.

خلاصه این پیام به شرح زیر می‌باشد:

بسیجی که به فرمان امام تاسیس شد نشان داد که منش بسیج محدود به زمان و مکان نیست و محدوده‌ی آن فقط یک هفته که به نام بسیج گذاشته شده نیست.

تجربه ای چند ساله بعد انقلاب نشان داده که ورود تفکر بسیجی می‌تواند در هر زمینه‌ای کشور را از بن‌بست خارج کند،در زمانی که دستگاه‌های عریض و طولانی در رخداد‌ها گرفتار می‌شوند و از کار افتاده می‌شوند این بسیجیان هستند که با مجاهدت در عرصه‌های مختلف وارد شدند و همچنان هم در میان صحنه‌اند.

راه برون رفت از این مشکلات این است که در گام دوم انقلاب دیگر نگاهمان به عنصر بسیج حداقلی و فقط در محدود پخش بسته معیشتی نباشد؛ بلکه باید مدیران خسته و ناکارآمد را با نیروهای جهادی و جوان که درد مردم را می‌دانند جابجا کرد.

هفته بسیج را به همه جهادگرانی که با روحیه بسیجی، در عرصه، علم، فرهنگ، دفاع از کشور و اقتصاد، عَلَم اقتدار جمهوری اسلامی را بالا نگه داشته‌اند و اجازه نداده‌اند تا آرمان‌های انقلاب دستخوش تغییر شود، تبریک عرض می‌کنم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.