حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹ 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1721×
آیت الله علوی گرگانی به مناسبت شهادت دکتر فخری زاده؛

قطعا این ترورها نمی تواند مانع پیشرفت علمی کشور شود

شناسه : 10125 10 آذر 1399 - 12:02 43 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری رسا

آیت الله علوی گرگانی با ناجوانمردانه دانستن ترور شهید فخری زاده پیامی را به شرح زیر منتشر فرمود: باسمه تعالی ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده به دست جنایتکاران شقاوت پیشه نشانه شدت عصبانیت آنها از پیشرفت علمی جامعه اسلامی ایران است. قطعا مسیر پیشرفت علمی کشور در […]

پ
پ

آیت الله علوی گرگانی با ناجوانمردانه دانستن ترور شهید فخری زاده پیامی را به شرح زیر منتشر فرمود:

باسمه تعالی

ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده به دست جنایتکاران شقاوت پیشه نشانه شدت عصبانیت آنها از پیشرفت علمی جامعه اسلامی ایران است.

قطعا مسیر پیشرفت علمی کشور در زمینه هسته ای و دفاعی با تلاش و کوشش جوانان و دانشمندان نخبه و متعهد و کوشا ادامه خواهد یافت و دشمنان این مرز و بوم باید بدانند که بااین ترورها نمیتوانند حرکت علمی کشور را کند یا متوقف کنند.

شهادت بهترین پاداش برای زحمات و تلاشهای این دانشمندان مؤمن و انقلابی می باشد.

اینجانب این مصیبت مولمه را به مقام معظم رهبری و خانواده و دوستداران ایشان و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و مطمئن هستم که خون این شهداء دامن دشمنان شقاوت پیشه را خواهد گرفت و مسیر زبونی و اضمحلال آنها را سریعتر خواهد نمود.

امید است خداوند زمینه قدرت یافتن مستضعفین و نابودی استکبار جهانی را هر چه زودتر فراهم آورد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.