حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×
حجت الاسلام والمسلمین قمی:

تجربه کوتاه آمدن جلوی دشمن موجب وقیح‌ تر شدن آن‌ها شده

شناسه : 9959 08 آذر 1399 - 12:10 76 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر نیوز

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان تسلیت به مناسبت ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌ زاده گفت: مهم ترین عامل در آرایش جنگی به زبان امیرالمومنین(ع) ایستادگی است. حجت‌الاسلام و المسلمین قمی در صفحه‌ی شخصی خود نوشت: باید سر کبک هایی که سردر خاک فرو برده اند و همچنان در فکر مذاکره «بده نستان» هستند را بیرون […]

پ
پ

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان تسلیت به مناسبت ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌ زاده گفت: مهم ترین عامل در آرایش جنگی به زبان امیرالمومنین(ع) ایستادگی است.

حجت‌الاسلام و المسلمین قمی در صفحه‌ی شخصی خود نوشت: باید سر کبک هایی که سردر خاک فرو برده اند و همچنان در فکر مذاکره «بده نستان» هستند را بیرون آورد.

ایشان در این نامه با تسلیت و تبریک به مناسبت شهادت شهید فخری زاده اشاره کرد کهضعیف نبودن ما را همه می‌دانند لکن کوتاه آمدن جلوی دشمن آن‌ها را وقیح کرده.

وی افزود: وقتی که حاج قاسم را زدند انتقام سختی که در نظر رهبری بودند دیر گرفته شد که موجب شد دشمن قدار حریص شود.

جنگ است با همه‌ی معانی و ملزوماتش! در هر نبردی عوامل چندی، از طراحی نقشه‌ی مؤثر تا آرایش متناسب جنگی، مهم‌اند اما مهم‌ترین عامل به حکم نهج‌البلاغه‌ی علی (ع)، اراده‌ی ایستادگی است. باید ایستاد و با عمل، همگان را دعوت کرد به ایستادن.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.