حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

تزریق حجم زیادی از نیروهای جهادی به بیمارستان های استان همدان

شناسه : 9566 26 آبان 1399 - 12:35 139 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام سید محمد رضا ملیحی بیان کرد: از این هفته و با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، حجم زیادی از نیروهای جهادی قرار است به بیمارستان های این استان تزریق شوند. حجه الاسلام ملیحی ابراز کرد: قدم اثرگذاری در عرصه مبارزه با کرونا، طبق بیانات رهبر انقلاب، قطع زنجیره انتقال آن است؛ […]

پ
پ

حجه الاسلام سید محمد رضا ملیحی بیان کرد: از این هفته و با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، حجم زیادی از نیروهای جهادی قرار است به بیمارستان های این استان تزریق شوند.

حجه الاسلام ملیحی ابراز کرد: قدم اثرگذاری در عرصه مبارزه با کرونا، طبق بیانات رهبر انقلاب، قطع زنجیره انتقال آن است؛ اما تا به حال برنامه کارشناسی و تدوین شده ای جهت این امر ارائه نشده است.

 وی اضافه کرد: نزدیک ۳۰۲ مبلّغ و مبلّغه در سطح استان همدان فعالیت کرده اند و در موج سوم نیاز به گروه های جهادی، بیشتر هم شده است.

وی تاکید کرد:. : از این هفته و با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، حجم زیادی از نیروهای جهادی قرار است به بیمارستان های این استان تزریق شوند.

نماینده دفتر اجتماعی سیاسی حوزه علمیه در استان همدان اظهار داشت: ورود حوزه علمیه به این اقدامات باید تدبیر گرایانه باشد و تنها اجرایی نباشد.

وی تصریح کرد: ضروری است برای گروه های جهادی، شبکه سازی شود و رابطه میان آنها به صورت فعال، ایجاد و محافظت گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.