حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

پیام نماینده رهبر انقلاب در عراق در پی درگذشت حجه ‌الاسلام راستگو

شناسه : 9794 04 آذر 1399 - 7:29 148 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده رهبر انقلاب در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری با ارسال پیامی، ارتحال حجه الاسلام راستگو را تسلیت گفت. آیت الله سید مجتبی حسینی، نماینده رهبر انقلاب در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری با ارسال پیامی، ارتحال حجه الاسلام راستگو را تسلیت گفت. متن پیام ارسال به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن […]

پ
پ

نماینده رهبر انقلاب در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری با ارسال پیامی، ارتحال حجه الاسلام راستگو را تسلیت گفت.

آیت الله سید مجتبی حسینی، نماینده رهبر انقلاب در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری با ارسال پیامی، ارتحال حجه الاسلام راستگو را تسلیت گفت.

متن پیام ارسال به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تأثر و تألم خبر رحلت صدیق عزیز مرحوم مغفور حجه الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمدحسن راستگو را دریافت کردم.

این روحانی فاضل و گرانقدر و وارسته با شور و شعور و اخلاص، خودش را وقف تربیت کودکان و نوجوانان این مرز و بوم نمود و در عرصه تربیت جوانان ابتکارات ماندنی به جای گذاشت و شاگردانی نیز در این فن تربیت کرد و جای جای این کشور شاهد خدمات صادقانه و مجاهدت های ارزنده ایشان می باشد.

اینجانب مراتب مواسات و تسلیت خود را به خانواده و فرزندان و عموم علاقه مندان آن مرحوم تقدیم نموده و جهت ایشان از خداوند رحمان رحمت بی پایان و جهت داغدیدگان صبر و سلوان و اجر بلاحسبان مسألت می نمایم.

حشره الله مع أولیائه المکرمین

نجف اشرف – سید مجتبی حسینی

تصویر پیام تسلیت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.