حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×
سردار حاجی‌زاده:

حرکت نورانی ملت ایران با ترور متوقف نمی‌شود / دست از انتقام برنمی‌داریم

شناسه : 10197 11 آذر 1399 - 13:18 90 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه حرکت نورانی ملت ایران هیچ گاه با ترور توقف نخواهد کرد، اظهار داشت: مردم ایران از انتقام دست برنخواهد داشت. سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه مراسم تشییع پیکر پاک شهید محسن فخری زاده ابراز کرد: تروریست‌ها و دشمنان اسلام […]

پ
پ

سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه حرکت نورانی ملت ایران هیچ گاه با ترور توقف نخواهد کرد، اظهار داشت: مردم ایران از انتقام دست برنخواهد داشت.

سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه مراسم تشییع پیکر پاک شهید محسن فخری زاده ابراز کرد: تروریست‌ها و دشمنان اسلام قصد دارند حرکت نورانی ملت ایران را متوقف کنند، اما آگاه باشند اگر قرار بود این اتفاق بیفتد، در این ۴۰ سال که ۱۷هزار شهید ترور دادیم این حرکت توقف می کرد، اما اکنون ادامه این حرکت ملت ایران را شاهد هستیم.

سردار حاجی زاده تصریح کرد: دشمنان ما از ترس مرگ دست به خودکشی زدند و متوجه باشند که قطعاً تقاص خواهند داد.

وی خطاب به دشمنان اعلام کرد: مردم ایران از انتقام دست برنخواهد داشت.

وی در ادامه افزود: راه این شهید و دیگر شهدای ترور ادامه دارد و این شهادت‌ها رغبت و انگیزه دوستان و همکاران این شهید را برای ادامه راه او بیشتر خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.