حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰ 7 رمضان 1442 Sunday, 18 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1776×
حجت‌الاسلام رحیمی صادق:

بسیج یکی از معجزات امام خمینی(ره) / بسیجی وطلبگی لازم و ملزوم یکدیگر

شناسه : 9897 06 آذر 1399 - 12:17 100 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمی صادق با بیان اهمیت بسیج تصریح کردند: امروزه فرهنگ انقلاب اسلامی به شعار عمومی مردم جهان تبدیل شده که از برکت فرهنگ بسیجی است. حجت الاسلام رحیمی صادق درمورد توانایی وقدرت بسیج خاطر نشان کردند: اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل به یک درخت تنومند و پر ثمر شده و […]

پ
پ

حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمی صادق با بیان اهمیت بسیج تصریح کردند: امروزه فرهنگ انقلاب اسلامی به شعار عمومی مردم جهان تبدیل شده که از برکت فرهنگ بسیجی است.

حجت الاسلام رحیمی صادق درمورد توانایی وقدرت بسیج خاطر نشان کردند: اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل به یک درخت تنومند و پر ثمر شده و در قلب اروپا و آمریکا نیز شاخه ها و ثمرات خودش را نشان می دهد به برکت بسیج و فرهنگ بسیجی است.

رئیس مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران درباره جایگاه بسیج در حوزه ادامه داد: امام (ره) بسیج حوزه ودانشگاه را از ضروری‌ترین تشکل‌ها دانست و تاکید کرد که حوزه‌ها باید فرهنگ بسیجی را محور کار خودشان قرار دهند؛ رهبری هم بر انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه تاکید دارند که این مهم جز با گسترش فرهنگ بسیجی امکان پذیر نیست.

ایشان با اشاره به ثمرات و خدمات بسیج در طول این سال ها فرمودند: هرجایی که بن‌بستی وجود داشته بسیج و فرهنگ بسیجی گره ها را باز کرده است و امروز هم در بحث کمک به مردم و ریشه کنی ویروس کرونا نقش مهمی را برعهده دارد.

ایشان با بیان لازم ملزوم بودن بسیج و طلبگی به این نکته اشاره فرمودند که در منظر امام هرطلبه‌ای باید بسیجی باشد.

حجت الاسلام رحیمی صادق اخلاص را مهمترین ویژگی بسیجیان معرفی کردند که در راس همه‌ی ویژگی‌های دیگر مثل استکبار ستیزی، مردمی بودن و حضور در همه صحنه ها،دشمن شناسی، ولایت مداری و حرکت در مسیر آرمان های بلند امامین انقلاب قرار گرفته است.

وی در پایان تصریح کرد : مصداق فرهنگ بسیج به طور کامل را باید خود مقام معظم رهبری دانست، و بسیجی واقعی باید قبل از هر کاری گوش به فرمان ولی فقیه باشد که مصداق بارز این گوش به فرمانی شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.