حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۹ اسفند , ۱۳۹۹ 16 رجب 1442 Saturday, 27 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1740×

تردد خودروهای دارای پلاک‌ غیربومی ولی ساکن در هر شهر بلامانع است

شناسه : 9798 03 آذر 1399 - 9:54 144 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

طبق اطلاعیه ستاد ملی کرونا، عبور و مرور خودروهایی که پلاک آنها غیربومی است در سطح شهر ممنوع می باشد ولی استثنائاتی نیز وجود دارد. طبق اطلاعیه ستاد ملی کرونا از ابتدای آذرماه ۹۹ به مدت دو هفته، ممنوعیت هایی در کلانشهرها و شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال شده است که یکی از این […]

پ
پ

طبق اطلاعیه ستاد ملی کرونا، عبور و مرور خودروهایی که پلاک آنها غیربومی است در سطح شهر ممنوع می باشد ولی استثنائاتی نیز وجود دارد.

طبق اطلاعیه ستاد ملی کرونا از ابتدای آذرماه ۹۹ به مدت دو هفته، ممنوعیت هایی در کلانشهرها و شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال شده است که یکی از این محدودیت ها، عبور و مرورخودروهایی با پلاک غیربومی در دیگر شهرها است ولی استثنائاتی نیز وجود دارد.

یکی از بیشترین پرسش هایی که ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرده است، عبور و مرور خودروهایی با پلاک های غیربومی اما ساکن در هر شهر است که آیا این خودروها هم مشمول جریمه می شوند یا خیر؟

در پاسخ باید گفت که بر اساس ابلاغ ستاد ملی کرونا، خودروهای دارای پلاک غیربومی که در شهرهای دارای محدودیت، ساکن می باشند، از جهت تردد در سطح شهر، به غیر از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح که برای همه خودروهای شخصی محدودیت ایجاد شده، مشکلی ندارند و مشمول پرداخت جریمه نمی شوند.

بر اساس ابلاغ راهنمایی و رانندگی، پلاک های غیربومی ساکن هر شهر با عنایت به این که پلاک های آنها در دوربین های این نهاد در سطح شهر ثبت است و اطلاعات سکونتی آنها هم در سامانه موجود می باشد، مشمول جریمه نمی شوند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.