حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹ 15 رجب 1442 Friday, 26 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

یارانه آبان، فردا واریز می ‌شود

شناسه : 9350 19 آبان 1399 - 15:58 131 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها تصریح کرد: یارانه نقدی آبان، در ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه (۲۰ آبان) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می گردد . سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای بیان کرد: یکصد و هفدهمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ۹۹، به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل […]

پ
پ

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها تصریح کرد: یارانه نقدی آبان، در ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه (۲۰ آبان) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می گردد .

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای بیان کرد: یکصد و هفدهمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ۹۹، به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه (۲۰ آبان) به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد شد.

نیز بر اساس تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و اطلاع رسانی های قبلی صورت گرفته، این ماه، پنجمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کاسته خواهد شد.

بعد از شیوع کرونا، دولت جهت حمایت از خانواده‌ها، وام یک میلیونی از محل منابع بانکی با کارمزد چهار درصد به سرپرستان خانواری که یارانه نقدی دریافت می کنند، پرداخت کرد. اقساط این وام ۳۰ ماهه و هر ماه ۳۵ هزار تومان می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.