حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1440×

کمک ۷۴ میلیارد تومانی خیّران فارس به فرزندان معنوی

شناسه : 8855 06 آبان 1399 - 13:59 26 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر کل کمیته امداد استان فارس از کمک ۷۴ میلیارد تومانی خیّرین استان فارس به فرزندان معنوی خبر داد. محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، در مورد اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فارس طی ۷ ماهه امسال ۷۴۲ میلیارد و ۹۲۹ میلیون و ۱۰۱ ریال […]

پ
پ

مدیر کل کمیته امداد استان فارس از کمک ۷۴ میلیارد تومانی خیّرین استان فارس به فرزندان معنوی خبر داد.

محمد بذرافشان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، در مورد اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فارس طی ۷ ماهه امسال ۷۴۲ میلیارد و ۹۲۹ میلیون و ۱۰۱ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

بذرافشان با اشاره به اینکه اکنون ۱۰۶ هزار و ۳۳۲ نفر حامی نیکوکار در استان از ۲۵ هزار و ۱۷۳ نفر فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند، افزود: از این تعداد ۹ هزار و ۶۸۴ فرزند طرح اکرام ایتام و مابقی از فرزندان محسنین هستند.

وی تصریح کرد: میانگین سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین در ۷ ماهه امسال ۴ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۱۳۳ ریال بوده است.

بذرافشان تاکید کرد: در این مدت میزان سرانه پرداختی هر حامی نیز ۹۹۸ هزار و ۱۲۶ ریال بوده است و درآمد کل طرح اکرام نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد داشته است.

وی در پایان گفت: این سازمان جهت حمایت و یاری به ایتام و فرزندان نیازمند، طرح‌های گوناگونی را در طول سال اجرایی می‌کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.