حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹ 12 ربيع ثاني 1442 Friday, 27 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1374×

ویژه برنامه شهادت امام‌ حسن‌ عسکری (علیه السلام) در حرم کریمه اهل بیت برگزار می‌شود

شناسه : 8670 03 آبان 1399 - 11:58 36 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

ویژه‌ برنامه شهادت امام حسن عسکری (علیه ‌السلام) در سالگرد شهادت این امام بزرگوار در حرم کریمه اهل بیت برگزار می گردد. ویژه برنامه‌ های شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) به همراه مداحی سید محسن بنی فاطمی، مهدی سلحشور و حسن شالبافان و به صورت پخش زنده از بستر های رسانه ‌ای در حرم […]

پ
پ

ویژه‌ برنامه شهادت امام حسن عسکری (علیه ‌السلام) در سالگرد شهادت این امام بزرگوار در حرم کریمه اهل بیت برگزار می گردد.

ویژه برنامه‌ های شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) به همراه مداحی سید محسن بنی فاطمی، مهدی سلحشور و حسن شالبافان و به صورت پخش زنده از بستر های رسانه ‌ای در حرم مطهر کریمه اهل بیت صورت خواهد گرفت.

گفتنی است: شب یکشنبه، پس از نماز مغرب و عشا، همزمان با شب شهادت، حجه ‌الاسلام حسینی قمی سخنرانی خواهند داشت و مداحی این مراسم نیز بر عهده حاج مهدی سلحشور است.

نیز در روز یکشنبه، همزمان با ظهر شهادت حضرت، پس از نماز ظهر و عصر، سید محسن بنی فاطمی در حرم مطهر مداحی خواهد کرد.

همچنین در شام شهادت این امام همام، حجه ‌الاسلام ‌فرحزاد به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و حاج حسن شالبافان نیز مداج این مجلس خواهد بود.

شایان ذکر است: برنامه هایی که برای شهادت حضرت در نظر گرفته شده است، در فضای مجازی و پرتال آستان مقدس پخش خواهد شد و نیز صوت این سخنرانی‌ها هم از صحن‌ های حرم مطهر برای عزاداران و ارادتمندان پخش می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.