حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

هتاکان به پیامبر گرامی اسلام پشیمان خواهند شد

شناسه : 8896 07 آبان 1399 - 13:01 143 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حوزه علمیه همدان با ارسال پیامی، اهانت به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) و اقدام بی شرمانه و شنیع امانئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد. حوزه علمیه استان همدان با ارسال پیامی، اهانت به ساحت نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) و اقدام بی شرمانه و […]

پ
پ

حوزه علمیه همدان با ارسال پیامی، اهانت به ساحت نورانی نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) و اقدام بی شرمانه و شنیع امانئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد.

حوزه علمیه استان همدان با ارسال پیامی، اهانت به ساحت نبی مکرم اسلام (صل الله علیه و آله) و اقدام بی شرمانه و شنیع امانئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد.

متن این بیانیه، به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در روزهایی که اقدام شرم‌آور نشریه فرانسوی در بی احترامی و هتک حرمت علیه پیام آور مهر و رحمت، دل تمامی مسلمانان عالم را به درد آورده است.

شاهد آن هستیم که دولت فرانسه با حمایت از عمل ضد انسانی آن نشریه در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر عالم پیامبر اعظم (ص) ماهیت اهریمنی خود را اثبات کرد.

حضرت محمد مصطفی(ص) پیامبر عشق و رحمت است و نور وجودش تا همیشه عالم بر کائنات می تابد و عجیب نیست که کوردلان سیه‌رو چنین نوری را برنتابند و بخواهند تا با افکار پلید خود بر صورت آفتاب پنجه بکشند.

این حرکت اولیاء شیطان، نشانه ناتوانی آن ها در مقابله با قیام اسلام و مسلمین علیه ظلم و ستم استکبار بوده است. توطئه ی دشمنان اسلام در توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) بار دیگر چهره تا ابد چرکین آنان  را به جهانیان نمایان کرده و باعث خشم و نفرت تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده است.

دشمنان اسلام بااین گونه جسارت ها سعی در مکدر نمودن چهره تابناک اسلام و پیامبر عظیم الشأن این دین آسمانی دارند، اما برخلاف مقاصد پلیدشان، این اقدامات که متاسفانه و به ظاهر در قالب آزادی بیان صورت می گیرد گردوغباری بیش نیست و بر آستان خورشیدوار و نورانیت جاودان آن حضرت اثری نخواهد داشت.

حوزه علمیه همدان ضمن ابراز انزجار مجدد نسبت به گزافه‌گویی‌های رئیس جمهور نادان فرانسه این اقدام سخیف را محکوم کرده و اعلام می دارد عاملان این حرکت شرم آور منتظر عواقب جبران ناپذیری باشند که خود در بوجود آوردن آن نقش دارند.

جهان اسلام در مقابل هتاکی‌ها و جسارت‌ها علیه مقدسات اسلامی آرام نخواهد گرفت و هتاکان را پشیمان خواهد کرد.

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ.

سوره شعراء آیه۲۲۷

والسلام علی من اتبع الهدی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.