حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1807×

نخستین همایش ملی مقاومت «ابعاد نظری و عملی» برگزار می گردد

شناسه : 9137 14 آبان 1399 - 10:05 89 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری دانشگاه امام صادق (علیه السلام)، نخستین همایش ملی مقاومت «ابعاد نظری و عملی» با محوریت مخصوص «اندیشه و عمل شهید سپهبد قاسم سلیمانی در عرصه مقاومت» در دی ماه ۹۹ را برگزار می نماید. نخستین همایش ملی مقاومت «ابعاد نظری و عملی» با محورهای دیگر «انقلاب اسلامی، جمهوری […]

پ
پ

پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری دانشگاه امام صادق (علیه السلام)، نخستین همایش ملی مقاومت «ابعاد نظری و عملی» با محوریت مخصوص «اندیشه و عمل شهید سپهبد قاسم سلیمانی در عرصه مقاومت» در دی ماه ۹۹ را برگزار می نماید.

نخستین همایش ملی مقاومت «ابعاد نظری و عملی» با محورهای دیگر «انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و مقاومت اسلامی در سپهر داخلی»، «مبانی نظریه های مقاومت»، «فقه مقاومت»، «انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی و مقاومت اسلامی  در سپهر خارجی»، «تحلیل گفتمان مقاومت اسلامی» و «مسائل منطقه ای و بین المللی مقاومت»  در دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار می گردد.

گفتنی است: آخرین مهلت ارسال مقالات، اول آذرماه و زمان برگزاری آن، ۱۵ دی ماه می باشد.

داوطلبین جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مشارکت در همایش و اخبار همایش به سایت http://conference.isu.ac.ir/fa  رجوع نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.