حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

ممنوعیت برگزاری هرنوع مراسم اجتماعی و فرهنگی در کهگیلویه و بویر احمد

شناسه : 8781 05 آبان 1399 - 13:08 64 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

با عنایت به وضعیت قرمز و حاد بعضی از شهرستان ها و پیرو مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، جهت محافظت از سلامتی مردم، برگزاری هر نوع مراسم اجتماعی، فرهنگی و همایش ها فعلا ممنوع شده است. معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای گزارش داد: ۹ ربیع‌الاول سالروز آغاز ولایت […]

پ
پ

با عنایت به وضعیت قرمز و حاد بعضی از شهرستان ها و پیرو مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا، جهت محافظت از سلامتی مردم، برگزاری هر نوع مراسم اجتماعی، فرهنگی و همایش ها فعلا ممنوع شده است.

معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه ای گزارش داد: ۹ ربیع‌الاول سالروز آغاز ولایت و امامت آخرین سحاب رحمت و یگانه ذریه ذخیره دودمان آل طاها، حضرت مهدی موعود (عج) بر منتظران و چشم انتظاران ظهورش را تبریک و تهنیت باد.

با رنظر گرفتن وضعیت شهرستانهای استان که در وضعیت قرمز و تعدادی در وضعیت حاد و خطرناک‌تر بیماری قرار دارند و مصوبه ستاد استانی کرونا، و تمهیدات اتخاذ شده بابت پیشگیری از شیوع بیماری و رعایت حقوق  شهروندان که نیازمند عزم همگانی، همکاری و همراهی جامعه و همه دستگاه‌های اجرایی است، کلیه تجمعات به جز فریضه جماعت تا ۱۰ آبان‌ماه ممنوع است.

در شهر گچساران کلیه تجمعات حتی فریضه جماعت تعطیل می باشد.

البته همه نیروها اعم از هیئات، کانون ها ،گروه‌های جهادی و سایر تشکلات دینی، لبیک‌گویان به ندای رهبر معظم انقلاب آماده خدمت‌رسانی به مردم شریف با محوریت مساجد استان هستیم.

 معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.