حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 11 رمضان 1442 Thursday, 22 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1801×

مستند زلال خدمت ۲، تولید شد

شناسه : 8398 24 مهر 1399 - 9:31 111 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین از ساخت فیلم مستند تلویزیونی زلال خدمت ۲ و پخش از شبکه استانی مرکز قزوین خبر داد. حجه الاسلام عباس افشار، مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین، ضمن بیان تبریک و تسلیت به مناسبت برگشتن اجساد پاک شهیدان مدافع حرم، اظهار داشت: شکر […]

پ
پ

مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین از ساخت فیلم مستند تلویزیونی زلال خدمت ۲ و پخش از شبکه استانی مرکز قزوین خبر داد.

حجه الاسلام عباس افشار، مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین، ضمن بیان تبریک و تسلیت به مناسبت برگشتن اجساد پاک شهیدان مدافع حرم، اظهار داشت: شکر خدا که پیکر مطهر شهید زکریا شیری پس از گذشت ۵ سال، به دیدار خانواده محترمش بازگشت.

حجه الاسلام عباس افشار اضافه کرد: در مستند زلال خدمت (۱) تلاش های روحانیون و طلاب حوزه علمیه قزوین در مسأله مقابله با کرونا به نمایش گذاشته شد و در مستند زلال خدمت (۲) تلاش ما بر این بوده که حضور میدانی طلبه ها و روحانیون حوزه علمیه قزوین را نیز در رابطه با مواسات مؤمنانه به نمایش بگذاریم و در حال حاضر، این مستند تلویزیونی تدوین و آماده پخش در رسانه ملی است.

شایان ذکر است، تهیه کننده مستند زلال خدمت ،۲ حجه الاسلام افشار بوده و خانم ندا حسین پور نیز اکور تدوین آن را انجام دادند و نیز تصویر برداری این مستند بر عهده سعید انبارلویی است که مدت زمان آن ۲۵ دقیقه بوده و به زودی از شبکه قزوین به روی آنتن خواهد رفت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.