حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹ 12 ربيع ثاني 1442 Friday, 27 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1374×

فراخوان بانوان طلبه جهادی همدان برای مقابله با کرونا

شناسه : 8689 03 آبان 1399 - 15:29 28 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان ابراز کرد: فراخوان طلاب جهادی خواهر حوزه های علمیه استان همدان در جهت انجام امور جهادی و در زمینه مبارزه با بیماری کرونا اعلام شد. مریم جان جان اظهار داشت: با عنایت به موج سوم شیوع کرونا و شدت گرفتن آن در استان همدان، بنا بر توصیه […]

پ
پ

معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان ابراز کرد: فراخوان طلاب جهادی خواهر حوزه های علمیه استان همدان در جهت انجام امور جهادی و در زمینه مبارزه با بیماری کرونا اعلام شد.

مریم جان جان اظهار داشت: با عنایت به موج سوم شیوع کرونا و شدت گرفتن آن در استان همدان، بنا بر توصیه رهبر انقلاب در ساماندهی امور کشور با کار جهادی و انقلابی، مدارس علمیه خواهران در این شرایط بحرانی باید مشارکت و همدلی قابل توجهی داشته باشند.

وی تصریح کردمقصود از انجام این فراخوان، رسیدن به اطلاعات طلبه های جهادی و زمینه های مورد علاقه ایشان برای ارائه خدمت در این میدان است.

خانم جان جان اضافه کرد: طلبه ها با اقدامات جهادی در محور های فرهنگی، بهداشتی، حمایتی و… به جامعه خدمات ارائه می دهند و همگام با کادر درمان در بخش های گوناگون تولید و توزیع ماسک، تدفین و تغسیل، تولید و توزیع بسته های بهداشتی و مراقبت از بیماران درخشان خواهند بود

معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان خاطرنشان کرد: تشکیل گروه جهادی در شرایط کنونی کشور  همان آتش به اختیاری است که رهبر معظم انقلاب انتظار دارند.

وی در پایان گفت: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مدیریت استان همدان به آدرس http://hamadan.whc.ir مراجعه نمایند و با تکمیل فرم مشخصات، زمینه علاقه مندی خدمت خود را مشخص کرده و در آخر فرم اطلاعات شخصی خود راتا پایان آبان ماه  به آدرس ایمیل hamedan@whc.ir  ارسال نمایند .

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.