حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1440×

طلاب جهادی یزد وارد میدان شدند

شناسه : 8833 06 آبان 1399 - 10:39 32 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نشست هماهنگی اقدامات طلاب جهادی یزد، در حوزه علمیه مدینهالعلم کاظمیه برگزار شد. حجه الاسلام سید مهدی حسینی راد، مسؤول امور طلاب و دانش آموختگان مدرسه علمیه استان یزد، در حاشیه نشست هماهنگی طلاب جهادی مدرسه علمیه یزد، از شروع دوره جدید فعالیت های جهادی طلاب استان خبر داد. حجه الاسلام حسینی راد اظهار داشت: […]

پ
پ

نشست هماهنگی اقدامات طلاب جهادی یزد، در حوزه علمیه مدینهالعلم کاظمیه برگزار شد.

حجه الاسلام سید مهدی حسینی راد، مسؤول امور طلاب و دانش آموختگان مدرسه علمیه استان یزد، در حاشیه نشست هماهنگی طلاب جهادی مدرسه علمیه یزد، از شروع دوره جدید فعالیت های جهادی طلاب استان خبر داد.

حجه الاسلام حسینی راد اظهار داشت: چهار کارگروه فرهنگی، پشتیبانی، مساجد و اعزام به بیمارستان شکل گرفته که در زیمنه ارائه خدمت، هر یک تکالیفی را بر عهده دارند.

وی با اشاره به مهم ترین تکالیف کارگروه ها، افزود: تولید محتوای مفید و جذاب، طراحی پوستر، بروشور و ساخت کلیپ با محوریت بهداشت و مراقبت های معنوی، استغفار و دعای هفتم صحیفه سجادیه، تقدیر از کادر بیمارستان و خانواده های ایشان، خدمات بالینی و معنوی به بیماران، تولید ماسک، شناسایی خانواده های آسیب دیده و در معرض آسیب و کمک و آموزش به آنها با محوریت مساجد و تغسیل و تدفین از مصادیق تکالیف این کارگروها می باشد.

وی در پایان ابراز کرد: در حال حاضر گروهی از طلاب برای شرکت  در این کار با اهمیت، نام نویسی کرده اند و بقیه داوطلبین هم برای نام نویسی در این کارگروه ها، می توانند به سایت مدیریت حوزه علمیه استان یزد به نشانی https://heyazd.ir  مراجعه کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.