حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹ 17 رجب 1442 Sunday, 28 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1740×
گروه های جهادی در مصاف با ویروس کرونا

ضدعفونی کردن بازار تهران توسط طلبه های حوزه علمیه مروی+ عکس

شناسه : 3703 23 اسفند 1398 - 15:48 709 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

طلاب حوزه علمیه مروی هر شب با حضور در خیابان های بازار تهران تا نیمه شب مشغول ضدعفونی کردن اماکن عمومی ، مراکز تجاری و عابربانک های شهر هستند. داوود ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، با اعلام این خبر، افزود: جمعی از طلاب مدرسه علمیه مروی به منظور پیشگیری […]

پ
پ

طلاب حوزه علمیه مروی هر شب با حضور در خیابان های بازار تهران تا نیمه شب مشغول ضدعفونی کردن اماکن عمومی ، مراکز تجاری و عابربانک های شهر هستند.

داوود ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، با اعلام این خبر، افزود: جمعی از طلاب مدرسه علمیه مروی به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا هر شب محلات اطراف بازار تهران را ضدعفونی و گندزدایی می کنند.

این طلبه حوزه علمیه مروی با بیان این که ایمنی و حفظ سلامتی مردم یکی از دغدغه های ما در ضدعفونی کردن اماکن عمومی است، گفت: با اینکه طلاب مدرسه علمیه مروی هر شب اماکن عمومی، عابربانک ها و سایر مراکز تجاری که بیشتر رجوع مردم است را ضدعفونی می کنند اما خود افراد هم باید در رعایت اصول بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند تا ان شاءالله این ویروس منحوس را بزودی ریشه کن کنیم.

گزارش ویدیویی برنامه ی به توان ما (کلیک کنید)

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.