حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹ 14 رجب 1442 Thursday, 25 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1735×

سفر مدیر و جانشین حوزه علمیه خوزستان به شهرستان هفتکل

شناسه : 8917 08 آبان 1399 - 9:38 81 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مدیر و جانشین حوزه علمیه خوزستان برای دیدار با طلاب، کادر و اساتید حوزه علمیه رسول اکرم (صل الله علیه وآله)، به شهرستان هفتکل سفر کردند. حجه ‌الاسلام‌ بهرام‌پور، در معیّت حجه ‌الاسلام موسوی زاده، به جهت دیدار با طلاب، کادر و اساتید حوزه علمیه رسول اکرم (صل الله علیه و آله)، به شهرستان هفتکل […]

پ
پ

مدیر و جانشین حوزه علمیه خوزستان برای دیدار با طلاب، کادر و اساتید حوزه علمیه رسول اکرم (صل الله علیه وآله)، به شهرستان هفتکل سفر کردند.

حجه ‌الاسلام‌ بهرام‌پور، در معیّت حجه ‌الاسلام موسوی زاده، به جهت دیدار با طلاب، کادر و اساتید حوزه علمیه رسول اکرم (صل الله علیه و آله)، به شهرستان هفتکل سفر کردند.

در ابتدای حضور مدیر و جانشین مدرسه علمیه خوزستان در حوزه علمیه رسول اکرم (صلوات الله علیه و آله)، جلسه پرسش و پاسخ طلاب با حجه ‌الاسلام‌ بهرام پور انجام شد که در جلسه، مدیر مدرسه، به پرسش های گوناگون طلاب در مباحث آموزش، پژوهش، مباحث مرتبط با آینده حوزه و کار های ویژه روحانیت، پاسخ داد.

نیز، نشست با کادر و اساتید حوزه علمیه که در حضور امام جمعه شهرستان انجام شد، دومین قسمت از برنامه سفر مدیر و جانشین مدرسه علمیه خوزستان به شهرستان هفتگل بود که در آن، معاون پژوهش، تهذیب، آموزش، مسؤول بسیج طلاب و معاون اجرایی مدرسه، گزارش بسیار خوبی از خدمات و اقدامات انجام شده، ارائه کردند.

همچنین امام جمعه شهرستان هفتکل در این نشست، بر لزوم بهره گیری از ظرفیت طلاب و مبلغین در مناطق کم برخوردار و روستا های محروم تأکید کرد.

در پایان، مدیر و جانشین مدرسه علمیه خوزستان، پاسخگوی به پرسش ها و مشکلات کادر و اساتید مدرسه بودند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.