حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1440×

رئیس دستگا قضا در پیامی، درگذشت آیت الله فاضلیان را تسلیت گفت

شناسه : 8830 06 آبان 1399 - 11:59 33 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس دستگاه قضا، با ارسال پیامی، درگذشت آیت الله فاضلیان، امام جمعه سابق ملایر را تسلیت گفت. با درگذشت آیت الله فاضلیان امام جمعه سابق ملایر، حجه الاسلام رئیسی، رئیس دستگاه قضا با ارسال پیامی، این درگذشت را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم إِذا ماتَ العالِم، ثُلِمَ […]

پ
پ

رئیس دستگاه قضا، با ارسال پیامی، درگذشت آیت الله فاضلیان، امام جمعه سابق ملایر را تسلیت گفت.

با درگذشت آیت الله فاضلیان امام جمعه سابق ملایر، حجه الاسلام رئیسی، رئیس دستگاه قضا با ارسال پیامی، این درگذشت را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

إِذا ماتَ العالِم، ثُلِمَ فِی الإِسلام ثُلمَهٌ لا یَسُدُّها شَیء

خبر درگذشت عالم پرهیزگار و مجاهد، آیت الله سیدرضا فاضلیان موجب تأسف و تأثر گردید.

آن مرحوم از یاران صدیق امام و رهبری در دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و پس از انقلاب اسلامی بود که عمر شریف خود را وقف اسلام و تربیت شاگردانی بصیر و متقی در حوزه های علمیه کرد و بیش از سه دهه در سنگر نماز جمعه به نشر معارف اهل بیت و روحیه مجاهدت و شهادت پرداخت و نقشی مؤثر در دوران دفاع مقدس و مقابله با فتنه های دشمنان نظام اسلامی در سال های اخیر ایفا کرد.

اینجانب که سال ها افتخار دوستی و ارادت به محضر ایشان را داشتم، با تسلیت مصیبت وارده به بیت آن عالم فرزانه و دوستان و شاگردانشان، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت، مغفرت و علوّ درجات، و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس قوه قضائیه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.